O nas

Firma działa aktywnie na rynkach międzynarodowych już od 2005 roku. Od samego początku związana jest z branżą motoryzacyjną. Nasze wyroby są dziś sprzedawane na całym świecie co przyczyniło się do stworzenia w naszej firmie działu transportowego. Z biegiem czasu postanowiliśmy sami zająć się bezpośrednim importem i dystrybucją paliw z niemieckich rafinerii.

Kontakty zdobyte na wyścigach samochodowych i motocyklowych oraz liczne kontakty z firmami aktywnie uczestniczącymi w sportach motorowych zaowocowały nawiązaniem w 2012 roku współpracy z niemieckimi rafineriami z Berlina, Rostoku i Magdeburga produkującymi najwyższej jakości paliwa na rynek niemiecki. Jesteśmy partnerem, potrafiącym zaspokoić każdą Twoją potrzebę dotyczącą obrotu paliwami: ON, Pb-95. Chętnie spotkamy się z Tobą, aby udzielić Ci profesjonalnego doradztwa. Nie jesteśmy zadowoleni, dopóki Ty nie jesteś usatysfakcjonowany! Poświecimy swój czas dla Ciebie!

Nasza oferta skierowana do firm transportowych, stacji benzynowych, zakładów produkcyjnych, przemysłowych oraz firm budowlanych. Park maszynowy, którym dysponujemy pozwala na szybką realizacje zamówień z zachowaniem standardów i norm bezpieczeństwa. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunku handlowe oraz terminowość w realizacji zamówień.

Zespół PETRO-HURT

NASZA OFERTA PALIW BEZ BIO-DODATKÓW

2015 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Petro-Hurt. Design & code: prosystem24.pl