Dyskont Paliwowy

Zapraszamy do współpracy duże i małe firmy transportowe z całego kraju.

Korzystne położenie naszej stacji paliw w pobliżu węzła autostradowego (A4 z E-296) Czerwona Woda – Lubań (Mapa) sprawia, że pojazdy firm transportowych z całej Polski jadące trasą A4 w kierunku przejścia granicznego w Jędrzychowicach oraz w kierunku Wrocławia mogą wykonać tankowanie właśnie u nas w Lubaniu 59-800, ul. Papieża Jana Pawła II 3.

 

 

Klienci zainteresowani stałą współpracą z nami mają do wyboru jedną z trzech form współpracy.

1. Umowa na przedpłatę.

Najatrakcyjniejsza opcja uzyskania największych rabatów. Firma  dokonując przedpłaty na nasze konto upoważniona jest do odbioru paliwa oraz pozostałych towarów (olej, płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe) ze stacji. Kierowcy po tankowaniu otrzymują dokument potwierdzający dokonanie transakcji oraz fakturę. Faktura może być odebrana przez kierowcę lub wysłana bezpośrednio do firmy. Uzgodniona cena zakupu paliwa jest oparta o cenę spotową PKN – Orlen.

2. Płatność kartą płatniczą lub gotówką.

Decydując się na tę formę współpracy firmy mogą liczyć na rabaty od cen detalicznych obowiązujących w danym dniu na stacji. Wysokość rabatu zależy od ilości odbieranego paliwa.

3. Umowa z odroczonym terminem płatności.

Przy tej formie współpracy pojazdy mogą być tankowane bez konieczności wcześniejszego przelania środków na nasze konto do wysokości wcześniej ustalonego limitu. Kierowcy po tankowaniu otrzymują dokumenty potwierdzające dokonanie transakcji, a faktura wystawiana z 14-dniowym terminem płatności. Uzgodniona cena zakupu paliwa jest oparta o cenę spotową PKN.

Przed wizytą u nas w biurze w celu podpisania umowy prosimy o przygotowanie aktualnych dokumentów firmy:

  • wypis z KRS lub ewidencji działalności gospodarczej,
  • zaświadczenie NIP,
  • zaświadczenie REGON,
  • wykaz upoważnionych kierowców i numery rejestracyjne, marki pojazdów.

Dla Klientów ubiegających się o udzielenie kredytu kupieckiego konieczne będzie przedstawienie dodatkowych dokumentów w celu weryfikacji zdolności finansowej. W tym celu skontaktuje się z Państwem Wywiadownia Gospodarcza przygotowująca raport finansowy.

Zabezpieczenie należności można także złożyć w formie:

  • gwarancji bankowej,
  • gwarancji ubezpieczeniowej,
  • kaucji,
  • zastawu środka trwałego.

NASZA OFERTA PALIW BEZ BIO-DODATKÓW

2016 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Petro-Hurt. Design & code: prosystem24.pl